Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Με έβαλαν φυλακή

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Με έβαλαν φυλακή

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Βαλεντινα
  • Το Άβαταρ του/της
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν
Με έβαλαν φυλακή

Καλημέρα σας, είδα σήμερα το πρωί στον ύπνο μου πώς πήγα να κατέβω μια κατηφόρα κ προς τα πάνω ανεβαινε μια άγνωστη κοπέλα κ εγώ της έδωσα τό χέρι να ανέβει καλύτερα, αλλά εκείνη γλίστρησε κ έπεσε προς τα κάτω κ κυλιθηκε στο έδαφος κ ματωσε όλο της το σώμα κ πέθανε κ μετά εγώ είχα τυψεις γιατί νόμιζα ότι εγώ εφτεγα πού την άφησα να πέσει..μετα είδα ότι γινόταν ενα δικαστήριο, είδα δικαστές με μαύρα ρούχα κ πολύ κόσμο γύρω γύρω..οι δικαστές με ρωτούσαν διάφορα πράγματα,αν έχω τύψεις τώρα,αν ήθελα κ το έκανα αυτό κ πώς αισθάνομαι τώρα.. κράτησε καμποση ώρα το δικαστήριο κ μετά από απόφαση τους δικαστή είδα ότι με οδήγησαν στη φυλακή, μέσα σε ένα μικρό κελί πού ήταν κ άλλοι εκεί μέσα..ενοιωθα ενοχή για τό έγκλημα κ έλεγα μέσα μου ότι καλά έκαναν κ με έβαλαν φυλακή, αφού εφτεγα..δε θυμάμαι κ πολλά πράγματα, πάντως θυμάμαι ότι εβγενα από τη φυλακή ποτέ ποτέ κρυφα, αλλά απαγορευόταν αυστηρά..ήταν λίγο μπερδεμένο το όνειρο, αυτά θυμάμαι..τι να σημαίνει?