Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Παράδεισος κ κόλαση

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Παράδεισος κ κόλαση

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Βαλεντινα
  • Το Άβαταρ του/της
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν
Παράδεισος κ κόλαση

Καλημέρα σας,εχτες το βράδυ είδα ένα μπερδεμένο όνειρο που λιγα θυμάμαι.. είδα ότι ήμασταν πολλοί άνθρωποι σε ένα μέρος μαζεμένοι έξω κ ο θείος μου μας μετρούσε κ μας ξεχωριζε, κάτι τέτοιο θυμάμαι κ άλλους μας έβαζε στον παράδεισο κ αλλους στην κόλαση κ είδα ότι βρισκόμουν σε ένα μέρος σαν δωμάτιο μεγάλο με πολλους άλλους κ εκεί περνούσαμε καλά, τάχα ήταν ο παράδεισος,κ από την άλλη μεριά ήταν ένα άλλο δωμάτιο πού τάχα ήταν η κόλαση κ εκεί καθόταν πολλοί άνθρωποι στενοχωρημένοι κ άλλοι εκλεγαν..τους έβλεπα να κλενε..μετα αυτοί πού ήταν από την κόλαση μου την έπεφταν,ήθελαν να έρθουν κοντά μου για να τους βάλω στον παράδεισο κ γω τους απεφευγα.. θυμάμαι ότι είδα πολλούς γνωστούς μόυ στον παράδεισο κ στην κόλαση είδα μια φίλη μου που είμαστε φίλες στο φεισμπουκ κ μόυ ηρθε παράξενο τι έκανε κ βρεθηκε στην κόλαση.. παράξενο όνειρο,τι να σημαίνει?