Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Συζυγος

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Συζυγος

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Μαρια
  • Το Άβαταρ του/της
2 Χρόνια 9 Μήνες πριν
Συζυγος

Καλημέρα σας. Ειδα στον ύπνο μου τον άντρα μου να κλαίει μπροστά μου και να μου λέει για μια κοπέλα με το όνομα Κασσάνδρα ( δεν ξέρουμε καμία με αυτό το ονομα) ότι είναι ο παμτοντινος του έρωτας αλλά δεν κατάφεραν να είναι ποτέ μαζί το ρώτησα αν με κερατωσε με αυτήν (εδώ είναι μπερδεμένο γιατί δε θυμάμαι αν μου είπε ότι έκαναν πριν με γνωρίσει η αν έκαναν μια φορά αφού είμαστε μαζι)...ξαφνικά χάθηκε ο άντρας μου και βρέθηκα στο δρόμο βλέπω αυτή την Κασσάνδρα (καστανοξανθη Όχι πολύ αδυνατη) και τη βουτάω από τα μαλλιά και τη σέρνω μέσα στο σπίτι και βρεθήκαμε σε ένα δωμάτιο γεματο καθρέφτες διάφορους και ενώ την κρατούσα την κοπέλα άρχισα να τους σπαω δει είδα εμένα μέσα τους αλλά εκείνη και είχε κάτι σαν δαίμονα κολλημένο πάνω της και προσπαθούσε να βγει από μέσα. Σε όλο το όνειρο με έβλεπα να κλαίω και είχα πολύ θυμο