Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Συζυγος

  • Μαρια
  • Το Άβαταρ του/της Μαρια Συντάκτης θέματος
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #618 από Μαρια
Συζυγος δημιουργήθηκε από Μαρια
Καλημέρα σας. Ειδα στον ύπνο μου τον άντρα μου να κλαίει μπροστά μου και να μου λέει για μια κοπέλα με το όνομα Κασσάνδρα ( δεν ξέρουμε καμία με αυτό το ονομα) ότι είναι ο παμτοντινος του έρωτας αλλά δεν κατάφεραν να είναι ποτέ μαζί το ρώτησα αν με κερατωσε με αυτήν (εδώ είναι μπερδεμένο γιατί δε θυμάμαι αν μου είπε ότι έκαναν πριν με γνωρίσει η αν έκαναν μια φορά αφού είμαστε μαζι)...ξαφνικά χάθηκε ο άντρας μου και βρέθηκα στο δρόμο βλέπω αυτή την Κασσάνδρα (καστανοξανθη Όχι πολύ αδυνατη) και τη βουτάω από τα μαλλιά και τη σέρνω μέσα στο σπίτι και βρεθήκαμε σε ένα δωμάτιο γεματο καθρέφτες διάφορους και ενώ την κρατούσα την κοπέλα άρχισα να τους σπαω δει είδα εμένα μέσα τους αλλά εκείνη και είχε κάτι σαν δαίμονα κολλημένο πάνω της και προσπαθούσε να βγει από μέσα. Σε όλο το όνειρο με έβλεπα να κλαίω και είχα πολύ θυμο