Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Μπερδεμένο όνειρο

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Μπερδεμένο όνειρο

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Βαλεντίνα
  • Το Άβαταρ του/της
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν
Μπερδεμένο όνειρο

Καλημέρα σας.χτες το βράδυ,η τα μεσάνυχτα δε θυμάμαι,δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό, είδα ένα μπερδεμένο όνειρο.ειδα ότι πήγαινα γυμνάσιο, Δευτέρα Γυμνασίου κ οι βαθμοί μου ήταν πόλοι καλοί, είδα τιο χαρτί ελέγχου κ επάνω έγραφε όλο 17 κ θα περνούσα κ θα πήγαινα για τρίτη γυμνασίου.νομιζω με 17 η με 10 πέρασα τωρα δε θυμάμαι.χαιρομουν γιατί ήμουν πολύ έξυπνη κ μάλιστα θα επερνα κ δίπλωμα οδήγησης.στην πραγματικότητα όμως ούτε το γυμνάσιο έχω βγάλει,έχω μείνει στη δευτερα γυμνασίου δύο φορές, ούτε δίπλωμα έχω πάρει,πηγα για δίπλωμα αλλά δεν τα κατάφερα κόπηκα μια φορά στην οδήγηση κ από τότε δεν ξανά έδωσα πάλι.μαλιστα στον ύπνο μου κοιτούσα τούς παλιούς βαθμούς μόυ που ήταν πολύ κατεβασμενοι κ οι καινούργιοι τόσο ψηλά,αν θυμάμαι καλα είδα κ ενα 19 στη βαθμολογία μου,που στην πραγματικότητα δεν έχω πάρει πότες.ειδα κ την κουμπάρα μου που καυτή στην πραγματικότητα έχει μείνει στην πρώτη γυμνασίου,την είδα στον ύπνο μου ότι είχε μείνει πάλι,φενονταν νομίζω λυπημένη κγω νόμιζα ότι στον ύπνο μου με ζήλευε.ηταν κ ο πεθαμένος πατέρας μου μαζί μου κ αυτός νομίζω χαιρόταν που εφθασα τόσο ψηλά.παραξενο όνειρο,τι να σημαίνει;