Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: HMEROMHNIA

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: HMEROMHNIA

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Μαίρη
  • Το Άβαταρ του/της
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν
HMEROMHNIA

Καλημέρα σας

Είδα στον ύπνο μου ότι ξύπνησα σχεδόν 11 χρόνια πριν...Το σπίτι μου δεν ήταν στο όνειρο όπως ήταν τότε στην πραγματικότητα.Ο χώρος ήταν ο ίδιος, αλλά ήταν πολύ αναστατωμένος...Κατάλαβα ότι είχα ξυπνήσει στο παρελθόν κι είδα το ημερολόγιο ότι ήταν 26/1/2010 κι έπεφτε Τρίτη...Όταν ξύπνησα κανονικά ανακάλυψα προς μεγάλη μου έκπληξη ότι όντως έπεφτε Τρίτη...Υπήρχε ένα ντιβανοκρέβατο που κοιμόταν η γιαγιά μου όταν ήμουν παιδί . Εκέινη πέθανε το 2017 , αλλά δε ζούσε μαζί μας ως τότε. Τα έπιπλα ήταν αναστατωμένα στο σπίτι σα να είχαμε μαστόρους ... Είδα τους γονείς μου πολύ νεότερους κι η αγωνία μου ήταν να μην καταλάβουν ότι είχα έρθει από το μέλλον...Προσπαθώ να θυμηθώ τι είχε συμβεί ατομικά και κοινωνικά εκείνη την ημερομηνία, αλλά δε βρίσκω κάτι....Είχα το άγχος να θυμηθώ που δούλευα τότε για να πάω στη δουλειά μου.
Τί είναι αυτό όλο άραγε;