Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Παραξενη γυναίκα

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Παραξενη γυναίκα

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Παναγιώτα
  • Το Άβαταρ του/της
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν
Παραξενη γυναίκα

Εδω και 3 βραδια ονειρευομαι οτι εξω από την πόρτα του πατρικου μου στο δρόμο ειναι μια σκουροχρωμη γυναίκα με καστανά κοντά μαλλιά και καθεται σε μια πλαστική καρέκλα και γυρω της 3 άτομα απελπισμένα βγαίνω στην πόρτα εγώ η μητέρα μου και η αδερφή μου με σκοπό να την φέρουμε μέσα και η μανα μου φωνάζει οχι χτυπάει μη εχθές η αδερφή μου την έφερε μέσα χωρίς να της μιλήσει εγώ απόψε την φώναξα με το όνομα της αν και άγνωστη και της είπα ώρα για ύπνο την φίλησα και ξαφνικά είδα οτι βρέθηκα στο κρεβάτι των παιδιών μου να κοιμόμαστε στο σπίτι μου αυτη τη φορά και 2 άγνωστες γυναίκες να κρυφοκοιτανε με σκοπό να με σκοτώσουν μια μελαχρινή και μια ξανθιά μου επιτεθηκαν χτυπησαν τον άντρα μου αλλα αίματα δεν είδα και μετά για να προστατέψω τα παιδιά μου κατάφερα και της χτύπησα εγώ και τις 2.επισης απο την ντουλάπα έβγαλα ενα φυτό πρασινάδα τεράστιο