Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Παραξενη γυναίκα

  • Παναγιώτα
  • Το Άβαταρ του/της Παναγιώτα Συντάκτης θέματος
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #558 από Παναγιώτα
Παραξενη γυναίκα δημιουργήθηκε από Παναγιώτα
Εδω και 3 βραδια ονειρευομαι οτι εξω από την πόρτα του πατρικου μου στο δρόμο ειναι μια σκουροχρωμη γυναίκα με καστανά κοντά μαλλιά και καθεται σε μια πλαστική καρέκλα και γυρω της 3 άτομα απελπισμένα βγαίνω στην πόρτα εγώ η μητέρα μου και η αδερφή μου με σκοπό να την φέρουμε μέσα και η μανα μου φωνάζει οχι χτυπάει μη εχθές η αδερφή μου την έφερε μέσα χωρίς να της μιλήσει εγώ απόψε την φώναξα με το όνομα της αν και άγνωστη και της είπα ώρα για ύπνο την φίλησα και ξαφνικά είδα οτι βρέθηκα στο κρεβάτι των παιδιών μου να κοιμόμαστε στο σπίτι μου αυτη τη φορά και 2 άγνωστες γυναίκες να κρυφοκοιτανε με σκοπό να με σκοτώσουν μια μελαχρινή και μια ξανθιά μου επιτεθηκαν χτυπησαν τον άντρα μου αλλα αίματα δεν είδα και μετά για να προστατέψω τα παιδιά μου κατάφερα και της χτύπησα εγώ και τις 2.επισης απο την ντουλάπα έβγαλα ενα φυτό πρασινάδα τεράστιο