Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Αστυνομίκοι

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Αστυνομίκοι

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Άννα
  • Το Άβαταρ του/της
3 Χρόνια 11 Μήνες πριν
Αστυνομίκοι

Καλημέρα καλό μήνα είδα όνειρο ότι ήμουν σε ένα αμάξι στο πίσω κάθισμα και όπως φευγαμε είδα από το παράθυρο του αυτοκινήτου ότι υπήρχε σε μια παραλία τραπέζι και καρέκλες χωρίς κόσμο αλλά πάνω στο τραπέζι υπήρχε μια συσκευή κινητού με Κίτρινη θήκη απέξω και το κοιτουσα μετά είδα ότι καθώς φευγαμε ερχόταν μπροστα μας ένα μπάτσικο αμάξι και έτρεχε με υπερβολική ταχύτητα και μέις σταματήσαμε ώστε να δούμε τι γίνεται και αυτοί μπήκαν στο αμάξι που ήμουν εγώ και μου λέγαν να κάτσω πίσω στο Πορτ Πάγκαζ το όπιο υπήρχε ηλεκτρικά καλώδια και εγώ δν ήθελα να πάω φοβόμουν και έκατσα στην θέση πισω όχι στο Πορτ Πάγκαζ και μετά εδειχνε ότι αυτός ο αστυνομικός μου φώναξε που πάμε και τέτοια και μετά έδειχνε ότι υπήρχε ένα παιδακι μικρό μέσα στο αμάξι και το πήρα στη αγκαλιά μου να μην φοβάται και μετά φύγαμε τι είναι αυτό ????