Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Αστυνομίκοι

  • Άννα
  • Το Άβαταρ του/της Άννα Συντάκτης θέματος
3 Χρόνια 10 Μήνες πριν #481 από Άννα
Αστυνομίκοι δημιουργήθηκε από Άννα
Καλημέρα καλό μήνα είδα όνειρο ότι ήμουν σε ένα αμάξι στο πίσω κάθισμα και όπως φευγαμε είδα από το παράθυρο του αυτοκινήτου ότι υπήρχε σε μια παραλία τραπέζι και καρέκλες χωρίς κόσμο αλλά πάνω στο τραπέζι υπήρχε μια συσκευή κινητού με Κίτρινη θήκη απέξω και το κοιτουσα μετά είδα ότι καθώς φευγαμε ερχόταν μπροστα μας ένα μπάτσικο αμάξι και έτρεχε με υπερβολική ταχύτητα και μέις σταματήσαμε ώστε να δούμε τι γίνεται και αυτοί μπήκαν στο αμάξι που ήμουν εγώ και μου λέγαν να κάτσω πίσω στο Πορτ Πάγκαζ το όπιο υπήρχε ηλεκτρικά καλώδια και εγώ δν ήθελα να πάω φοβόμουν και έκατσα στην θέση πισω όχι στο Πορτ Πάγκαζ και μετά εδειχνε ότι αυτός ο αστυνομικός μου φώναξε που πάμε και τέτοια και μετά έδειχνε ότι υπήρχε ένα παιδακι μικρό μέσα στο αμάξι και το πήρα στη αγκαλιά μου να μην φοβάται και μετά φύγαμε τι είναι αυτό ????