Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: μυρο εαρινη ισημερια

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: μυρο εαρινη ισημερια

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Ντίνα
  • Το Άβαταρ του/της
4 Χρόνια 9 Μήνες πριν
μυρο εαρινη ισημερια

Καλύτερο όνειρο από αυτό που είδες δεν υπάρχει. Όλα θα είναι καλά και ευλογημένα στη ζωή σου και θα έχεις πολλά αγαθά. Κι αν έφτιαξες μύρο, κράτησέ το για το σπίτι σου, είναι πολύ καλό. Μην το παίρνεις κυριολεκτικά ότι πρέπει κάπου να το δώσεις.

  • aikaterini bolou
  • Το Άβαταρ του/της
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν
μυρο εαρινη ισημερια

καλημερα στις 21 μαιου ειδα μια πολυ γαληνια γυναικα ξανθια μεσα σε μισοσκοταδο να μου δινει ενα μπουκαλακι μυρο και αν μου λεει τα εξεις λογια ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .Το πρωι ετρεξα πανικοβλητη στην εκλησια οπου ειχα οραμα με τον Ιησου να μου φιλαει τα χερια ηρεμισα και καθως εβγενα βρηκα κατω ενα λουτρινο παιχνιδι που εγραφε στα αγγλικα φιλα με .Πολλα εντονα πραγματα μονο μεσα σε λιγες ωρες γυρνοντας σπιτι αποφασισα να φτιαξω ενα ελαιο με αρωματικα φυτα απο τον κηπο μ αλλα δεν εχω ιδεα που μπορω να το προσφερω :/ βοηθεια παρακαλω