Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

μυρο εαρινη ισημερια

  • aikaterini bolou
  • Το Άβαταρ του/της aikaterini bolou Συντάκτης θέματος
6 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #432 από aikaterini bolou
μυρο εαρινη ισημερια δημιουργήθηκε από aikaterini bolou
καλημερα στις 21 μαιου ειδα μια πολυ γαληνια γυναικα ξανθια μεσα σε μισοσκοταδο να μου δινει ενα μπουκαλακι μυρο και αν μου λεει τα εξεις λογια ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .Το πρωι ετρεξα πανικοβλητη στην εκλησια οπου ειχα οραμα με τον Ιησου να μου φιλαει τα χερια ηρεμισα και καθως εβγενα βρηκα κατω ενα λουτρινο παιχνιδι που εγραφε στα αγγλικα φιλα με .Πολλα εντονα πραγματα μονο μεσα σε λιγες ωρες γυρνοντας σπιτι αποφασισα να φτιαξω ενα ελαιο με αρωματικα φυτα απο τον κηπο μ αλλα δεν εχω ιδεα που μπορω να το προσφερω :/ βοηθεια παρακαλω
  • Ντίνα
  • Το Άβαταρ του/της Ντίνα Συντάκτης θέματος
4 Χρόνια 8 Μήνες πριν #438 από Ντίνα
Απαντήθηκε από Ντίνα στο θέμα μυρο εαρινη ισημερια
Καλύτερο όνειρο από αυτό που είδες δεν υπάρχει. Όλα θα είναι καλά και ευλογημένα στη ζωή σου και θα έχεις πολλά αγαθά. Κι αν έφτιαξες μύρο, κράτησέ το για το σπίτι σου, είναι πολύ καλό. Μην το παίρνεις κυριολεκτικά ότι πρέπει κάπου να το δώσεις.