Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Πολύ κυνηγητό

  • Ιωάννα
  • Το Άβαταρ του/της Ιωάννα Συντάκτης θέματος
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #568 από Ιωάννα
Πολύ κυνηγητό δημιουργήθηκε από Ιωάννα
Ήμουν σε ένα παράξενο μέρος στην αρχή μόνη μου και μετά βρέθηκα με μια φίλη μου και πηγαίναμε βόλτα μέχρι που χαθήκαμε την έψαχνα αλλά δεν την έβρισκα. Την έπαιρνα τηλέφωνο αλλά δεν απαντούσε, και μετά βρέθηκα σε ένα μέρος που συνάντησα έναν άντρα νεαρό (που έχω να τον δω από το καλοκαίρι στην πραγματικότητα) μου χαμογελάει και μετά μου δίνει το χέρι του για να με χαιρετήσει. Με ρώτησε τι κάνω και γιατί φαίνομαι αναστατωμένη και του λέω στα γρήγορα ότι χαθήκαμε με την φίλη μου με ρώτησε πώς είναι εκείνη και του είπα ψηλή μελαχρινή μου λέει ότι την είδε και μου δείχνει ένα στενό να ακολουθήσω για να βρεθώ με την φίλη μου. Μου χαμογελάει και διστακτικά μου λέει χάρηκα που σε είδα . Του απαντάω σε ευχαριστώ πολύ και φεύγω. Μετά βρέθηκα με την φίλη μου και μου λέει ότι θέλει να πάει στην θεία της να της δώσει κάποια πράγματα, περπατούσαμε και βρεθήκαμε σε μια μεγάλη πολυκατοικία που είχε πολύ κόσμο μου λέει θα έρθεις μαζί μου πάνω η θα περιμένεις; Της είπα θα μείνω κάτω να την περιμένω. Όταν εκείνη ανέβηκε πήγα λίγο μακριά από τον κόσμο και τότε με πλησίασαν τέσσερις άντρες περίεργοι και άρχισαν να με τραβάνε και εγώ φώναζα βοήθεια τότε ο κόσμος πήγε να έρθει προς εμένα μέχρι που τους ξέφυγα για λίγο και με κυνηγούσαν να με πιάσουν τότε κατέβηκα μια εξωτερική σκάλα φωνάζοντας βοήθεια και μέσα από μια άλλη πολυκατοικία ήρθε ο άντρας που είδα στην αρχή πήγε να με βοηθήσει αλλά δεν πρόλαβε εγώ έπεσα από την σκάλα και χτύπησα το κεφάλι μου και ήμουν μέσα στα αίματα εκείνος ήρθε από πάνω μου και μου φώναζε και μου έλεγε με ακούς; Μου κρατούσε το χέρι και φώναζε σήκω σε παρακαλώ και έκλαιγε φωνάζοντας στους υπόλοιπους να καλέσουν το ασθενοφόρο. Μετά οι άλλοι έφυγαν και με άφησε για να τους πιάσει. Και ξύπνησα.