Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Η γιαγια μου πέθανε δεύτερη φορά

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Η γιαγια μου πέθανε δεύτερη φορά

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Βαλεντινα
  • Το Άβαταρ του/της
1 Μήνας 2 Εβδομάδες πριν
Η γιαγια μου πέθανε δεύτερη φορά

Καλημερα σας.ειδα σημερα το βράδυ στον ύπνο μου,ένα παράξενο όνειρο,ειδα ότι ήμουν σε ένα σπίτι με κόσμο,έβλεπα κ κάτι μωρά,εκει που καθόμουν ανάμεσα σε κόσμο,διαπίστωσα ότι έλειπε η γιαγια μου,η μάνα της μάνας μου που έχει 26 χρόνια πεθαμένη κ είπα ,καλά που είναι η γιαγια;κ μου είπαν ότι είναι στο νοσοκομειο είναι άρρωστη ,είναι στα τελευταία της.μετά ερχόταν κάτι μηνύματα σαν γράμματα δια μέσω Ίντερνετ κ έγραφε μέσα η γιαγια μου ότι είμαι στα τελευταία μου,είμαι σε ένα σκοτεινό διάδρομο,θα φύγω σε λίγο κ έλεγε τάχα στη μάνα μου ότι εγώ σε βοήθησα πολύ ,τώρα φεύγω ,δε θέλω να στενοχωριέσαι.η γιαγια μου πέθανε στις 4 Δεκεμβρίου κ στον ύπνο μου ειδα ότι πέθανε ξανά στις 22 Δεκέμβρη .είπε πολλά που εγώ δε τα θυμάμαι κ στο τέλος ειδα πως άφησε την τελευταία της πνοή κ η μάνα μου που έχει 4 χρόνια πεθαμένη ,φώναζε ,μάνα ,μανούλα μου κ έκλαιγε.προχτές ηταν Ψυχοσάββατο,ίσως γιαυτο να ειδα ένα τέτοιο όνειρο.