Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Έχασα την κουμπαρά μου

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Έχασα την κουμπαρά μου

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Βαλεντινα
  • Το Άβαταρ του/της
4 Μήνες 1 Ημέρα πριν
Έχασα την κουμπαρά μου

Καλησπερα σας,πριν μια ώρα περίπου κοιμήθηκα κ ειδα στον ύπνο μου πως ήμουν με την κουμπαρά μου μέσα σε ένα μεγάλο κτίριο κ ηταν σαν μαγαζί εκεί μέσα,ψάχναμε κάτι να βρούμε να φάμε,βρήκαμε κάτι μικρά σχέδια τυράκια,ξαφνικά η κουμπαρά μου μπήκε στο ασανσέρ,εγώ την ειδα από μακριά,μου φώναξε έλα πάνω,εγώ έτρεξα να προλάβω το ασανσέρ ανοιχτό αλλά δε το πρόλαβα.μετά ειδα πως ήμουν στο ασανσέρ κ πατούσα ποτέ το ένα νούμερο ποτέ το δυο κ δε μπορούσα να θυμηθώ σε ποιο όροφο μου είπε η κουμπαρά μου να ανέβω.μετά βρέθηκα σε ένα άλλο όροφο κ έψαχνα να τη βρω,ειδα κόσμο πολύ εκεί,μάλιστα προσπαθούσα να γράψω στο κινητο στην κουμπαρά μου που είσαι,τι κανείς,σε ψάχνω εδώ κ μια ώρα,αλλά έσβηναν πάλι τα γράμματα κ πάλι προσπαθούσα από την αρχή.ξαφνικά ειδα μια γνωστή μου,καθόταν σε μια καρέκλα,σαν σε εκλησια κ μου λέει τι έπαθες;τις λέω τι μου συνέβη,κ μου λέει κάνε ησυχία τώρα,θα ψάλλει ο ιερέας,να κουνάς το κινητο πέρα δώθε μου λέει για να το ευλογήσει ο ιερέας.ειδα ενα ιερεα στα μαύρα ντυμένο κ έψελνε κ γώ κ μια αλλά κοπέλα δίπλα μου κουνούσαμε τα κινητά για να πάρουν ευλογία,μετά όταν τελείωσε ο ιερέας η γνωστή μου έφυγε κ γώ άρχισα πάλι να γράφω μηνύματα στην κουμπαρά μου αλλά δε τα κατάφερνα.μετά απελπιστικά κ πήγα να πάρω το λεωφορείο να φύγω αφού τελικά δε τη βρήκα.τι να σημαίνει αυτό το όνειρο;