Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Αγνωστος Αντρας

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Αγνωστος Αντρας

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • katerina
  • Το Άβαταρ του/της
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν
Αγνωστος Αντρας

Καλησπέρα σας ψάχχνωντας στο internet αλακαλυψα τη σελιδα σας και ειπα να γραψω και εγω το ονειρο μου γενικα ξερω καποια πραγματα απο ονειρα αλλα βεβαια μια 2 γνωμη θα την ηθελα γι αυτο παρακαλω να μου δωσετε την ερμηνεια σας. Ειδα ονειρο λειπον πως περπατουσα απο το σπιτι μου με τα ποδια για να παω στης γιαγιας μου το σπιτι καποια στιγμη σταματαω στην ακρη του δρομου και καθομαι κατω στο χώμα. Οπως καθόμουνα λειπον βλεπω ενα αμάξι να ερχεται (ηρθε απο την αντιθετη λουριδα του δρομου) και προσπαθουσε να αράξει διπλα μου, ενω το αυτοκινητο παρκάριζε χιλιοστα απο εκει που καθομουν εγω δεν φοβήθηκα και δεν μετακινηθηκα καθολου. Από το αυτοκίνητο βγαίνει ένας άγνωστος για μένα νεαρός ο οποίος στεκοταν απεναντι μου και μιλουσε στο κιν. Οταν τελειωσε το τηλεφωνο κατευθηνθηκε στη θεση του συνοδηγου εκει μιλησαμε εγώ του μιλούσα στα Αγγλικα(πιστευα οτι ειναι Ελληνας που μενει εξωτερικο) κανω ενα λαθος σε κατι και συνεχιζω να του λεω στα Αγγλικα πως συνεχεια κανω αυτο το λαθος μου χαμογέλασε και μου μιλησε Ελληνικα. Μετεπειτα εγω συνεχησα το δρομο με τα ποδια για της γιαγιας μου το σπιτι εκεινος δεν ξερω τη εκανε. Στο σημειο αυτο να σημειωσω πως και το παιδι που θελω και δεν ξερω πως θα εξελιχθει η κατασταση δουλευει εξωτερικο....