Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Κοπρανα

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Κοπρανα

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Μηλίτσα
  • Το Άβαταρ του/της
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν
Κοπρανα

Το όνειρο αυτό είναι πολύ καλό για μέλλον της κόρης σου. Προμηνύει επιτυχίες, πολλά-πολλά λεφτά και ίσως έναν καλό γάμο. Αυτά τα όνειρα σχετίζονται συνήθως πιο πολύ με τον πλούτο: όσο πιο πολλά τα κόπρανα, τόσο πιο πολλά τα λεφτά. Άρα συμβολίζει εποχές μεγάλης ευημερίας για το παιδί σου. Εύχομαι πρόοδο και όλα τα καλά!

  • Me
  • Το Άβαταρ του/της
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν
Κοπρανα

Ενα σπιτι σαν καταφυγιο
Βρισκομαι εκει με καποια ατομα σιγουρα ειναι κ ο συζυγος κ η κορη μου.καθομαστε. Γυρω απο ενα τραπεζι συζηταμε για το πως θα προφυλαχθουμε απο τον κινδυνο π ερχεται(δν θυμαμαι τι ακριβως-)
Θυμαμαι μια σκηνη σε εξωτερικο χωρο γυρω απο το απιτι να περπανε τρεις η τεσσερις ανδρες προς το μερος μας για να βοηθησουν(ειναη αγνωατοι κ στο ονειρο κ ατην πραγματικοτητα.ο ενας με κοιταει πολυ εντονα με γυρισμενο κεφαλι ατο μερος μου
Στη συνεχει η κορη μου ξεκιναει να παιζει εξω
Χοροπηδαει ολο χαρα μεσα σε κοπρανα.εγω την κοιταω απο αποσταση κ εχω φρικαρει
(Ειναι το ιδιο συναισθημα οπως οταν κανει κατι μη αποδεκτο κ στην πραγματικοτητα)