Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Όνειρο με πρώην συντροφο

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Όνειρο με πρώην συντροφο

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • ΕΛΕΝΗ
  • Το Άβαταρ του/της
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν
Όνειρο με πρώην συντροφο

Είδα τον πρωην σύνρτοφό μου να κάνει σαν τρελός

  • Τζένη
  • Το Άβαταρ του/της
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν
Όνειρο με πρώην συντροφο

Καλησπέρα σας και ευχαριστώ για τον πολύτιμο χρόνο σας.
Λοιπόν είδα Τετάρτη βράδυ ξημερωματα Πέμπτης ότι βρισκόμουν στο χωριό μου και στο σπίτι μας βλέπω τον πρώην μου να κάθεται στο μπαλκόνι,παίρνω μία καρέκλα κάθομαι δίπλα του και τον ρωτάω αν έχει κάποια στη ζωή του και ότι δεν υπάρχει λόγος να μου το κρύβει μπορείς να τα λέμε φιλικα,μου λέει ότι κάποια υπάρχει αλλά δεν είναι κάτι σπουδαιο,μετά πάμε να πλύνουμε τα χέρια μας στο μπάνιο και εκεί είναι που αισθάνομαι ότι θα κάνει κίνηση να τα ξαναβρούμε και πράγματι βγαίνοντας από το μπάνιο με αγγαλιαζει καθώς εγώ προχωράω και αυτό σα να σηματοδότησε ότι είμαστε μαζί.Τελοσπαντων, καθόμαστε στο τραπέζι αριστερά η γιαγιά μου,δεξιά μου ο πρώην μου και απέναντι μου ο θείος μου και τρωγαμε χοιρινό τηγάνια με πατάτες τηγανητές αλλά ήταν ανακατεμενο το κρέας με τις πατάτες στα πιάτα μας.Οι δικοί μου επίσης τον αντιμετώπιζαν σαν την επίσημη μου σχέση ειδικά η γιαγιά μου.να σημειωθεί ότι έχουμε χωρίσει κοντά ένα χρόνο και τελευταία τον έχω συναντήσει 2 φορές χωρίς να ανταλλάξουμε κουβέντα.τη μία φορά μάλιστα με είδε και με άλλον.
Οποιαδήποτε απάντηση σας θα ήταν πολυτιμη.Σας ευχαριστώ