Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Βλέποντας νεκρούς.....

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Βλέποντας νεκρούς.....

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Δανάη
  • Το Άβαταρ του/της
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν
Βλέποντας νεκρούς.....

Καλησπέρα, πριν αρκετό καιρό είδα στον ύπνο μου έναν τρομερό εφιάλτη. Βρισκόμουν στην πλατεία κοντά στο σπίτι μου και είδα έναν ανοιχτό λάκκο, λες και κάποιος είχε βγει από εκεί. Κοίταξα και είδα στα δεξιά μου να στέκεται η προγιαγιά μου η οποία έχει πεθάνει εδώ και 8 χρόνια φορώντας ένα άσπρο νυχτικό. Ήταν κιτρινισμένη και μύριζε κάπως άσχημα. Φοβόμουν να την αγγίξω και τότε εμφανίστηκε η γιαγιά μου η οποία είναι ζωντανή και με παρότρυνε να την ακουμπήσω. Η προγιαγιά μου είχε ήδη τείνει το χέρι της προς εμένα και περίμενε να το πάρω. Εγώ όμως δεν ήθελα και έλεγα στην γιαγιά μου πως δεν θέλω να την αγγίξω. Εκείνη επέμενε και μου είπε πως αν δεν το κάνω θα στεναχωρηθεί η προγιαγιά μου. Καθώς πήγαινα να της δώσω το χέρι ξαφνικά ακούστηκε μια φωνή από την άλλη πλευρά να φωνάζει το όνομα μου. Εγώ γύρισα το κεφάλι και τότε ξύπνησα. Σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε τι συμαίνουν όλα αυτά; Ήθελε να μου πει κάτι η προγιαγιά μου(την είχα γνωρίσει όσο ζούσε);