Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Μασαζ και φιλι με παλιο συμμαθητη

  • Ειρηνη
  • Το Άβαταρ του/της Ειρηνη Συντάκτης θέματος
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #304 από Ειρηνη
Μασαζ και φιλι με παλιο συμμαθητη δημιουργήθηκε από Ειρηνη
Καλησπερα. Ονομαζομαι Ειρηνη ειμαι 21 χρονων και ειδα χθες ενα πολυ παραξενο ονειρο. Βρισκομουν σε μια παρουσιαση της σχολης μου και συναντησα ενα παλιο συμμαθητη μου απο το δημοτικο που καθοταν μπροστα μου. Αρχισα να του κανω μασαζ στην πλατη και ενθουσιαστηκε τοσο που γυρισε και με φιλησε. Ενημερωτικα τον συγκεκριμενο τον γνωριζω απο τοτε που ημασταν μικρα παιδια και διατηρουμε ακομα καλες σχεσεις χωρις να εχει γινει ποτε τιποτα πονηρο.Τι σημαινει αυτο;