Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Εφιάλτης ή όνειρο??

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Εφιάλτης ή όνειρο??

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Μηλίτσα
  • Το Άβαταρ του/της
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν
Εφιάλτης ή όνειρο??

Καλησπέρα Δήμητρα!

Θα έχεις επιτυχημένες δουλειές, χαρά, συγκίνηση, ευτυχία και μεγάλη βελτίωση στις υποθέσεις σου. Ίσως όμως δεν έχεις πραγματοποιήσει κάτι που η μητέρα σου θα ήθελε πολύ, όπως ένας καλός γάμος ή κάποια επαγγελματική πρόοδο, κλπ.

  • ΔΗΜΗΤΡΑ
  • Το Άβαταρ του/της
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν
Εφιάλτης ή όνειρο??

Γειά σας !!!εχθές βράδυ Δευτέρας ξημερώματα Τρίτης ειδα ένα όνειρο....είχα πάει βόλτα μαζί με την αδερφή μου και τον αρραβωνιαστικό μου και γυρίζωντας στο πατρικό μου στην εξώποτρα μας έχουμε κάτι σκαλιά προτού μπεις στην πόρτα του σπιτιού εκεί καθόταν ο πατέρας μου και είχε αγκαλιά την μάνα μας(η οποία έχει πεθάνει πρόσφατα) και έκλαιγαν ...ο πατέρας μου δεν ήξερε ότι την είχε αγκαλιά αλλά ουτε η αδεφή μου νομίζω μόλις τον είδαμε τρέξαμε να τον αγκαλιάσουμε καιέπεσε η μητέρα μου κάτω από την αγκαλιά του και έλεγε ο πατέρας μου οτι δεν μπορει και ότι δεν αντέχει άλλο...έκλεγαν μόνο αυτοί οι δύο και μετά ξύπνησα..τι να σημαίνει???