Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: καθαριζα αυγά

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: καθαριζα αυγά

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Μηλίτσα
  • Το Άβαταρ του/της
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν
καθαριζα αυγά

Καλησπέρα Βαλεντίνα μου!

Θα αντιμετωπίσεις κάποια προβλήματα στο άμεσο μέλλον αλλά θα τα ξεπεράσεις σύντομα και θα έχεις ευημερία, αγάπη και ευτυχία. Δεν μας γράφεις όμως το χρώμα των αυγών, που παίζει ρόλο. Αν μιλάμε για άσπρα αυγά, είναι κι αυτό πολύ καλό και προμηνύει επιτυχίες και κέρδη σε όλες τις υποθέσεις σου.

  • Βαλεντινα
  • Το Άβαταρ του/της
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν
καθαριζα αυγά

Γειά σας.ειδα στον ύπνο μ πώς ήμουν μέσα στο σπίτι μ κ είχα μια λεκάνη με αυγά και τα ξεφλουδιζα γιατί ήθελα να τα μοιράσω καπου, σε κόσμο. είδα ότι βρέθηκα έξω σε ένα άγνωστο μέρος,είδα καρέκλες κ τραπέζια μα λίγους γνωστους μ που δε τους θιμαμαι κ καλά, κ τους μοιραζα τα αυγά και εκεί που τα μοιραζα έλεγα αν στο τέλος μινει κανένα για μένα. τελικα είδα ότι περισεψε ένα ένα για μένα νομίζω, δε θυμάμαι αν το έφαγα. Τι να σημαίνουν τα αυγά?σπάνια τα βλέπω στο ύπνο μ, κ μ ήρθε απορία που είδα τέτοιο όνειρο. Τι να σημαίνει?