Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

Απαντηση: Συμφιλίωση, ζουζούνι και έρωτας

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δημοσιεύετε το μήνυμα ως 'Επισκέπτης', δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα ή να το διαγράψετε
Παρακαλούμε Σύνδεση ή Εγγραφή για να παρακάμψετε αυτό το βήμα.

Το E-mail σας δεν θα δημοσιευθεί ποτέ στον ιστότοπο.
X

Ανασκόπηση του θέματος: Συμφιλίωση, ζουζούνι και έρωτας

Εμφανίζονται τα τελευταία 6 μηνύματα - (Πρώτα το τελευταίο)

  • Μηλίτσα
  • Το Άβαταρ του/της
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν
ΟΝΕΙΡΟ

Καλησπέρα Μάρα!

Το πρώτο όνειρο που είδες σημαίνει ότι θα ξεπεράσεις κάποιες δυσκολίες που αντιμετωπίζεις και θα έρθουν για σένα καλύτερες μέρες. Ενδέχεται επίσης η φίλη που ονειρεύτηκες να σου ζητήσει συγνώμη για κάτι αν έχεις ακόμη επαφές μαζί της. Πρόσεξε όμως γιατί το δεύτερο όνειρό σου προμηνύει κάποιες μικροστεναχώριες που θα έχεις με συγγενείς ή φίλους.

  • μαρα
  • Το Άβαταρ του/της
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν
ΟΝΕΙΡΟ

Σημερα ειδα 3 ονειρα και θα ηθελα να ρωτησω και για τα δυο.
Λοιπον το πρωτο ονειρο ξεκηνισε στο σχολειο μου.Ειχαμε παει πισω στο δημοτικο και δυστηχως δεν εβρισκα την φιλη μου.Αυτη ηταν επισης και η μοναδικη μου παρεα στο δημοτικο εφοσον ειχα τσακωθει με την αλλη.Αργοτερα ψαχνωντας για παρεα,ειδα αυτην που εχαμε τσακωθει.Στην αρχη σκευτικα να της ζητησω συγγνωμη γιατι ολες αυτες τις ημερες σκευτικα γιατι στακωθηκαμε και καταλαβα οτι και εγω φταιω.Οποτε ετρεξα σε αυτην και της ζητησα συγγνωμη.Αυτη αντεδρασε απότομα και αρχισε να με ψιλοκοροϊδευει ρωτωντας "εσυ ζητας συγγνωμη απο εμενα?!" κλπ.
Στο τελος δεχτηκε την συγγνωμη και μετα ξυπνησα.
Στο επομενο ονειρο ειδα ενα ζουζουνι αρκετα μεγαλο που πεταει,να πεταει στο προσωπο μου και να μην φευγει οσο κι αν προσπαθω.Διπλα μου ηταν η μαμα μου και δεν βοηθησε καθολου αλλα φενοταν τρομοκρατημενη για καποιο λογο.
Και στο τελευταιο ειδα οτι συναντηθικα με τον πρωτο μου ερωτα και φενοταν να ενδιαφερεται για μενα.Περασαμε "πολυ ωρα" μαζι και περασαμε απο ενα δασος με πολυ ψηλα δεντρα.Ειχαν πολυ λεπτο κορμο και ανοιχτοχρωμα φυλλα.Εκει πιαστικαμε διακριτικά χερι χερι.Στο τελος πηγαμε σε ενα ηλιοβασιλεμα στη θαλασσα μεχρι που εξαφανιστικε καθως εγω καταλαβα οτι καποιος μας παρακολουθουσε.Αμεσως πηγα εκει και καταλαβα οτι ηταν ενας συμμαθητης μου που νομιζω οτι με συμπαθεί αρκετα