Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Ειδα τη μητερα μου αλλαγμένη

  • Βαλεντινα
  • Το Άβαταρ του/της Βαλεντινα Συντάκτης θέματος
1 Χρόνος 4 Εβδομάδες πριν #1011 από Βαλεντινα
Ειδα τη μητερα μου αλλαγμένη δημιουργήθηκε από Βαλεντινα
Καλημερα σας, ειδα σημερα στον ύπνο μου ότι εγω κ ο αδερφος μου ψαχναμε τη μητερα μου, που εχει 3 χρονια πεθαμένη, μπηκαμε μετα μεσα σε ένα μαγαζι νομίζω κ εκεί που ψαχναμε, παρουσιαστηκε μπροστά μας η μητερα μου, ήταν σαν πρησμένη στο πρωσοπο, το κεφάλι της ήταν μεγάλο κ ήταν λίγο σαν μαύρη στο πρωσοπο, εμεις μολις την ειδαμε φωναξαμε δυνατα, μαμά, μαμά κ αυτη μας ειπε οτι ήμουν αρρωστη τόσο καιρό, μου πέσαν τα μαλλιά από το κεφάλι κ κατι αλλα ελεγε που δε θυμάμαι..Η μάνα μου όταν ήταν εν ζωή ήταν λεπτή, αδύνατη..Μετά νομίζω την ειδα σε ένα καναπε να είναι κατάμαυρη κ αρρωστη..δε θυμάμαι τιποτε άλλο..