Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Θάνατος

  • Βαλεντινα
  • Το Άβαταρ του/της Βαλεντινα Συντάκτης θέματος
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #695 από Βαλεντινα
Θάνατος δημιουργήθηκε από Βαλεντινα
Καλησπέρα σας, είδα σήμερα το πρωί στον ύπνο μου πως πέθανε μια γειτόνισσα μου, μεγάλη σε ηλικία, είμαστε κ κουμπάρες, έχουμε βαπτίσει της κόρης της το αγοράκι.. είδα στον ύπνο μου ότι πέθανε,της ανέβηκε πολύ ή πίεση κ πέθανε,δεν είδα ούτε κηδεία ούτε τιποτα, είδα την κόρη της στενοχωρημένη μόνο..κ γω της έλεγα ,τωρα θα μείνεις μόνη σου χωρίς μητέρα, όπως εμεινα κ γω..τι σημαίνει ο θάνατος στον ύπνο μου;