Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Πεντικιούρ

  • Μαρία
  • Το Άβαταρ του/της Μαρία Συντάκτης θέματος
3 Χρόνια 1 Μήνας πριν #590 από Μαρία
Πεντικιούρ δημιουργήθηκε από Μαρία
Καλησπέρα σας, είδα στον ύπνο Μ ότι ειμασταν 4 κοπέλες στον χώρο Μ, αλλα δεν έμοιαζε με το σπίτι Μ. Η μία ήταν φίλη μ η άλλη άγνωστη κ η τελευταία συνάδελφος π δεν έχω καλές σχέσης. η συνάδελφός, μου έκανε πεντικιούρ κ μου τραυμάτισε το μεσαίο δάχτυλο, είχε αίματα αλλά δεν πόνεσα... Η κοπέλα δεν έχει σχέση με νύχια αλλά δε ξέρω γτ το είδα αυτό...