Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Λούνα παρκ

  • βαλεντίνα
  • Το Άβαταρ του/της βαλεντίνα Συντάκτης θέματος
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #573 από βαλεντίνα
Λούνα παρκ δημιουργήθηκε από βαλεντίνα
Καλημέρα σας κ χρονια πολλα. Ειδα χτες το βράδυ στον ύπνο μου ενα περίεργο όνειρο. Ειδα ότι βρεθήκαμε
με τη μητερα μου που είναι πεθαμένη εξω σε ενα λούνα παρκ. Έβλεπα τα παιχνιδια του λούνα παρκ
,κόσμος πολύ. Ξαφνικα ειδα ενα μεγάλο παιχνίδι, σαν αυτα που μπαίνεις μέσα κ σε ανεβάζουν ψηλά
κ μετα σε κατεβάζουν πάλι κάτω. Η μητέρα μου μόλις το ειδε ετρεξε πρώτη να ανέβει, εγώ της
φώναζα να γυρίσει πίσω, της έλεγα ότι αυτο δεν είναι για σένα είναι επικίνδυνο. Η μητερα μου δεν με
άκουσε κ ανέβηκε κ εκατσε σε μια θέση μαζί με τον πεθαμένο πατέρα μου νομίζω, όταν ξεκινησε να ανέβαινει, πήγαινε πόλι ψηλά κ μετα κατεβαινε πάλι κάτω γρήγορα. Μετα πήγαινε περα δωθε τόσο γρήγορα
που η μητερα μου ζαλιστηκε, εφυγε από την θέση της κ επεσε κάτω, χώθηκε κάτω από ενα καινό.
Αμεσως αυτος που ειχε το παιχνίδι, ο διευθυντής, σηκωσε τα χερια κ εκανε νοημα να σταματήσει το
παιχνίδι κ αμέσως σταμάτησε. Οδιευθυντης κ καποιοι αλλοι πηγαν να σηκώσουν τη μητερα μου που ήταν χάλια,ζαλισμένη. Η μητέρα μου κρατουσε στα χέρια της κατι σαν φαι, δε θυμάμαι τι. Μόλις την εφεραν κάτω εγω της ειπα,,παραλίγο να πέσεις κάτω, παρατριχα γλύτωσες...μου εκανε εντύπωση αυτό το παιχνίδι πόσο γρήγορα πηγαινε..κ τη μητερα μου να πέφτει κάτω. Με ανησύχησε λίγο αυτό το όνειρο..
Θα μπορούσατε να μου απαντήσετε μέσω εμαιλ?