Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Αυτοκίνητο

  • Αυτοκίνητο
  • Το Άβαταρ του/της Αυτοκίνητο Συντάκτης θέματος
3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #528 από Αυτοκίνητο
Αυτοκίνητο δημιουργήθηκε από Αυτοκίνητο
καλημέρα μήπως μπορείτε να μου εξηγήσετε ένα όνειρο?είδα ότι ήμουν στο εξοχικό με όλη μου τη οικογένεια τη μητερα μου κ τα παιδιά μου...και εκείνη την ώρα μιλάω στο τηλέφωνο με τον άντρα μου κ έρχεται για να μου κάνε έκπληξη με το παλιό του όμως αυτοκίνητο ενα μπλε που φαίνεται σα μαύρο φωνάζω στη μαμά ότι ήρθε χαρούμενα κ ξαφιασμενα...και εκείνη την ώρα βλέπω στο σπίτι ότι χαίρονται χορεύουν κ τραγουδάνε..και ξαφνικά εμφανίζονται τα πεθερικά μου με ένα κόκκινο αυτοκίνητο πολυτελείας τους βλέπει ο άντρας μου που είναι ακόμη μέσα στο παλιό του αυτοκίνητο και μου λέει οι γονείς μου..μετά είδα όλο μου το σόι σαν να έχει πάθει σοκ και στη μέση τα πεθερικά μου να λένε τι πάθατε..και τους είπα τίποτα χόρευαν ελάτε μέσα... πηγαίνοντας στο σπίτι με ρώτησε ο άντρα μου για το παιδί και του είπα παίζει κ τον έδειξα.. (αυτή τη στιγμή είμαστε μαζί εκδρομή με τον σύζυγό κ το παιδί το έχει η μητέρα μου) ευχαριστώ πολύ