Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Νεκροί γιαγιά μου

  • Κατερίνα
  • Το Άβαταρ του/της Κατερίνα Συντάκτης θέματος
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #374 από Κατερίνα
Νεκροί γιαγιά μου δημιουργήθηκε από Κατερίνα
Η γιαγιά μου έχει πεθάνει εδώ και χρόνια την είδα ζωντανά να κάθεται στο κρεβάτι τις σε άγνωστο μέρος σε ένα δωμάτιο δύο κρεβάτια σε ένα ο θείος μου που είναι ζωντανός και σε άλλο αυτή έτρεξα στην αγκαλιά της με αγκαλιάσε με χαμόγελο στο πρόσωπο χορτάσα την αγκαλιά της και μετά έφυγα πήγα να κοιμηθώ αλλού με τον αδερφό μου και τα παιδιά μας;;