Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Πέθανα απο σφαίρα στο κεφάλι

  • Ναταλία
  • Το Άβαταρ του/της Ναταλία Συντάκτης θέματος
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #398 από Ναταλία
Πέθανα απο σφαίρα στο κεφάλι δημιουργήθηκε από Ναταλία
Ήμουν μάλλον την εποχή των ανταρτών και μας είχαν πιάσει σε μία αποθήκη.Εμένα,έναν άντρα και τη γυναίκα του.Προσπαθούσαν να ανακαλύψουν ποια απο τις δυο μας είναι η γυναίκα του για να τη σκοτώσουν,κανένας μας όμως δεν μαρτυρούσε.Σε κάποια στιγμή λοιπόν φέρανε την κόρη τους,ενα μικρό κοριτσάκι πολύ όμορφο.Αγκάλιασε τον μπαμπά της και γύρισε με ένα σατανικό χαμόγελο και μου είπε "μου έλειψες μαμά".Αυτόματα μου φυτέψανε μια σφαίρα στο κεφάλι.Στα δευτερόλεπτα που ακολούθησαν σκέφτηκα την προδοσία,οτι μπορεί να καταφέρω να ζήσω,ένιωσα την ψυχή μου να φέυγει και τελικά συμβιβάστηκα με το ότι πεθαίνω και προσευχήθηκα στον Θεό να με δεχτεί κοντά του.Δεν πονούσα,σκεφτόμουν απλώς πως πεθαίνω.