Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

νυφικό

  • Ηλιάνα
  • Το Άβαταρ του/της Ηλιάνα Συντάκτης θέματος
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #379 από Ηλιάνα
νυφικό δημιουργήθηκε από Ηλιάνα
Καλησπέρα μπορειτε να μου εξηγησετε τι σημαινει το ονειρο που ειδα;; Ειδα οτι ημουν με ενα πολυ ομορφο νυφικο μαζι με τον δεσμο μου...και πηγαιναμε βολτα..και μετα λεει πηγα να βρω εναν και το νυφικο το ειχα βγαλει οτν πηγα να βρω τν αλλο και ημαστν ολο αγκαλια και φιλια...(ο οποιος μαρεσει πολυ τωρα...και με τν δεσμο μου δεν τα πηγαινω καλα...)
Σας ευχαριστω...