Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Ψάρια

  • Katerina
  • Το Άβαταρ του/της Katerina Συντάκτης θέματος
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #355 από Katerina
Ψάρια δημιουργήθηκε από Katerina
Καλημέρα θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν το χριστοψαρο έχει διαφορετική ερμηνεία από τα άλλα ψάρια? Είδα πως εγώ η μητέρα μου και τα δυο μου ξαδερφια πήγαμε στην ψαραγορά για να αγοράσουμε χριστοψαρο (είναι το μοναδικό ψάρι που τρώω) πήγαμε λείπον είδαμε τα χριστοψαρα στη σειρά (είχαν πάνω τους μικρές μικρές τρύπες και καλά από το ψάρεμα) ήταν ένα τεράστιο και τα άλλα μέγαλα ήταν αλλά σε πιο νορμάλ μέγεθος και η μητέρα μου αγόρασε 3 από τα πιο μικρα προς 1400€ (δεν πληρώσαμε)εγώ νευρίασα που ήταν τόσο ακριβά και της λέω πάρε μόνο ένα όχι μου λέει και τα 3 θα πάρω και μπήκαμε στο αμάξι και φύγαμε (δεν είδα ούτε να πληρώνουμε ούτε τα ψάρια να παίρνουμε μαζί μας) . Στο τέλος του ονείρου εάν θυμάμαι καλά με είδα να τρώω χριστοψαρο σούπα. Τη ερμηνεία δίδεται σε αυτό Ευχαριστώ