Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Περίεργο

  • Μαρία Παπα
  • Το Άβαταρ του/της Μαρία Παπα Συντάκτης θέματος
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #309 από Μαρία Παπα
Περίεργο δημιουργήθηκε από Μαρία Παπα
Ήμουν με μια φίλη μου πάνω στο μηχανάκι του αγοριού μου και οδηγούσε στην αρχή η φίλη μου επειδής όμως δεν μπορούσε καλά κατέβηκε καιρό οδήγησα εγώ...κάποια στιγμή φτάνουμε σε ένα λιμάνι και αυτή έφυγε και καθησα εγώ και βρεικα μια συναθλητρια μου η οποία πήρε το μηχανάκι και το έριξε στην θάλασσα (η θάλασσα είχε ένα μουντό χρώμα σκούρο μπλε και ο καιρός ήταν συννεφιασμένος το ίδιο και αυτός) αργότερα την κυνήγησα και με κόπο την έριξα και αυτήν στην θάλασσα γιατί με νευρίασε...στο τέλος με την βοήθεια των γονιών μου βγάλαμε το μηχανάκι