Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

ΦΙΛΙ ΣΕ ΕΓΚΥΟ ΕΧΘΡΟ

  • EYAΓΓΕΛΙΑ
  • Το Άβαταρ του/της EYAΓΓΕΛΙΑ Συντάκτης θέματος
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #297 από EYAΓΓΕΛΙΑ
ΦΙΛΙ ΣΕ ΕΓΚΥΟ ΕΧΘΡΟ δημιουργήθηκε από EYAΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΖΩΝΤΑΝΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΞΥΠΝΗΣΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΣΗ ΣΑΣ. Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 41 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙ ΣΕ ΓΛΕΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ. ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΦΙΛΗΣΑ ΣΤΑΥΡΩΤΑ. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ;
  • Μηλίτσα
  • Το Άβαταρ του/της Μηλίτσα Συντάκτης θέματος
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #347 από Μηλίτσα
Απαντήθηκε από Μηλίτσα στο θέμα ΦΙΛΙ ΣΕ ΕΓΚΥΟ ΕΧΘΡΟ
Καλησπέρα Ευαγγελία μου!

Το όνειρο που είδες έχει δύο εκδοχές: Είτε θα έχεις δυσάρεστες ειδήσεις και οικογενειακές αναταραχές, είτε θα συμφιλιωθείς με την αδερφή του συζύγου σου. Πιστεύω ότι έτσι όπως το είδες, είναι πιθανότερη περισσότερο η πρώτη περίπτωση.